Hakkında

1972 yılında Birlik Çelikler  olarak iş hayatına başlayan Sefa Kimya, 1996 yılına gelindiğinde pazarda Sefox markasıyla çeşitli sektörlere kimyasal ürünlerle hizmet vermeyi hedef edinen Sefa Kimya Şirketler Grubu olarak yoluna devam etme kararı almıştı. 

Yıllar süren AR-GE çalışmaları sonunda firma kendisine kısa ve uzun vadeli ölçekte gelişme hedefleri belirlemiş bu doğrultuda da faaliyetlerini devam ettirmektedir. Firma AR-GE çalışmaları yanı sıra yenilikçi teknolojigelişimine de önem vermektedir. Ancak firma tek bir yeni bir teknolojiye bağlı kalmaksızın müşterilerinin istekleri ve talepleri doğrultusunda faaliyet göstermeyi benimsemiştir. 


Sektörde SEFOX markasının bilinirliğini ve markaya olan güvenin ülke ekonomisine sağladığı katkı sadece iç pazardaki ile değil yurt dışına 60tan fazla ülkeye yapmakta olduğu ihracat ile ön plana çıkmaktadır.


SEFA KİMYA bünyesinde bulundurduğu ürün yelpazesi ile müşteri odaklı çalışma prensibi ile olaylara anında ve gerektiğinde yerinde müdahale bulunarak müşterilerine dinamik ve akılcı çözümler sağlamaktadır. Bu sayede SEFA KİMYA kısa ve uzun ölçekteki hedeflerini geliştirmektedir. İlk ihracatını 2000 yıllarının başında yapan şirket uluslararası pazarda önemli yer almaya başlamış ve günümüzde saygın ve bilinen bir marka olmuştur. 


Firma yöneticileri ülkemizin 2023 hedefleri doğrultusunda hızla büyüyen küresel ekonomik pazarda kendisine görev edinmiş vizyonunu benimseyerek AR-GE ve teknoloji çalışmalarına hız vermiş ve bu pazardaki rekabetçi üstünlüğünü ile SEFA KİMYA adından söz ettirmeye çoktan başlamıştır. 

 

Sefox Yapıştırıcı

 

Misyonumuz

Sünger yapıştırıcısı çözümleri arayan tüm müşterilerimizin isteklerini yenilikçi ürün yelpazemiz ile en iyi kalitede üretim yapan, en iyi hizmeti sağlayan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan saygınlıkla anılan bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

Yapıştırıcı sektöründe önde gelen ve en çok tercih edilen firma olmak.

 

0