Solvent Bazlı Yapıştırıcılar

Sefox endüstriyel solventbazlı yapıştırıcıları yatak ve mobilya sektörlerinde yaygın olarak, başlıca sünger ve keçe yapıştırılmasında kullanılmaktadır. Uzun yılların tecrübesi ile elde edilen özel formüller, Sefox ürünlerinin piyasanın bir adım önüne götürerek farkındalığını ortaya çıkarmasını sağlamıştır. 

Sefox solventbazlı yapıştırıcıları, aynı zamanda yalıtım, ahşap gibi çeşitli sektörler tarafından da yaygın olarak kullanılmaktadır. Birçok yatak ve mobilya üreticisinin önde gelen sorunları arasında yer alan “koku problemi”; özel formülü sayesinde Sefox yapıştırıcıları ile tarihe karışmıştır. Üretim sonrasında ürünlerde koku kalmaması ve içeriğindeki kimyasallar ile tüketicilerin yanı sıra aynı zamanda doğa dostudur. 

Kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına göre farklı renklerde ve yoğunluklarda olan Sefox yapıştırıcıları, kullanıcı dostu özelliği ile doğrudan talebe yanıt verebilme özelliğini taşımaktadır. Özel formülü sayesinde  tek taraflı kullanımda yüksek performans sağlanması, kullanıcıların daha az ürün ile verimli üretim gerçekleştirmelerine olanak sağlamaktadır. Müşterilerin talepleri ve bulundukları coğrafya göz önüne alındığında, solventbazlı yapıştırıcıların ısı direnci 80 dereceye kadar çıkmaktadır. İhtiyaca göre katı oranının değişkenlik gösterdiği Sefoxsolventbazlı yapıştırıcılar, kullanım alışkanlıklarına göre ayarlanıp en verimli sonucun alınmasını sağlamaktadır. 

Kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen Sefoxsolventbazlı yapıştırıcılar, piyasasında takip edilen liderlik vasfını üstlenmiştir. Sefox’un ortaya çıkardığı akım, rakiplerine de ilham kaynağı olurken, piyasa genelinde kalitenin artmasına zemin hazırlamıştır.

Fotoğraflar
0